@

O nas

Aktywnie i kreatywnie


Aktywnie i kreatywnie – ta prosta idea przyświeca naszemu działaniu w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów do edukacji plastycznej. Duża gama oferowanych przez nas produktów skierowanych jest dla dzieci przedszkolnych i szkolnych. Szczególną wagę przykładamy do tego aby poprzez wysoką jakość nasze produkty posiadały wysokie walory użytkowe dając satysfakcję ich użytkownikom. Mając na uwadze troskę rodziców i nauczycieli oferujemy produkty bezpieczne i wygodne w użyciu, m.in. nie zawierają glutenu, spierają się z ubrań.

Zachęcamy rodziców aby ich dzieci aktywnie i kreatywnie spędzały czas bawiąc się materiałami plastycznymi i eksperymentując z kolorami. Chcemy by poprzez zabawy plastyczne poznawały bogaty świat przeróżnych barw i odcieni, rozwijały zmysł plastyczny i poczucie estetyki, uczyły się akceptacji i wrażliwości na świat opisywany przez inne dzieci, by  bezpiecznie wyrażały swoje emocje.

 

Zasadniczym celem  działalności firmy PASPOL jest import, produkcja i dystrybucja materiałów do edukacji plastycznej oraz do twórczości artystycznej. Są to głównie podobrazia i sztalugi malarskie, narzędzia artystyczne, farby pakatowe, akwarelowe i akrylowe, materiały do decoupage. W zakresie produkcji i dystrybucji materiałów do szkolnej edukacji plastycznej ściśle współpracujemy z włoską firmą Pasuto, właścicielem marek TOY COLOR oraz COLOR HOBBY ART.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w zakładce 'oferta'.

Dzięki wszechstronności w działaniu realizujemy  również  zlecenia na produkcję art. plastycznych dla klientów pod ich własnymi markami.  Serdecznie zapraszamy do współpracy.                

 

Wszystkie produkty, a w szczególności te skierowane do użytku przez dzieci przedszkolne i szkolne produkowane są na bazie bezpiecznych materiałów wolnych od rozpuszczalników i substancji lotnych. Farby do użytku szkolnego produkowane sa na bazie pigmentów całkowicie spieralnych z tkanin. Ponadto łatwo zmywaja się ze skóry całego ciała. Farby plakatowe produkowane są w technologii "gotowe do uzytku" czyli bez konieczności rozcieńczania wodą. Farby akwarelowe powstają w tradycyjnej technologii produkcji, która nie dopuszcza suszenia pastylek w piecu aby pigment nie uległ zniszczeniu. Dzieki temu pastylki są miękkie i bardzo wydajne już przy użyciu minimalnej ilości wody. Łatwo uwalniaja barwę i wiernie ją odtwarzają.

Użycie najlepszych surowców sprawia , że nasze produkty gwarantują wysokie walory użytkowe.

 

Właściwe kolory mają znaczenie - dlatego do produkcji farb wykorzystywane są wysokiej jakości pigmenty.

 

W ofercie posiadamy także duży wybór instrumentów i przyborów kreślarskich austriackiej firmy Aristo oraz wysokiej jakości narzędzia artystyczne włoskiego producenta RGM. 

Oferta narzędzi artystycznych zawiera m.in. dłuta do technik graficznych: sucha igła, akwaforta, linoryt, dłuta sztukatorskie i renowatorskie, noże i poduszki pozłotnicze oraz bardzo bogatą gamę szpachelek artystycznych zarówno  klasycznych jak i takich o bardzo nowatorskich kształtach.

 

Zapraszamy do współpracy,

 

 

PASPOL - aktywnie i kreatywnie

Realizacja: Agencja interaktywna Ideo powered by CMS Edito