@

Informacje

NAPEŁNIAMY TUBY ALUMINIOWE

 

Przyjmiemy zlecenia na napełnianie tub aluminiowych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i szybkie wykonanie usługi.

Zapraszamy do współpracy. Zapytania prosimy kierować na adres: paspol@paspol.com.pl lub nr tel. 516 154 204

Nowość w naszej ofercie - farby w małych pojemnościach

Z przyjemnością informujemy iż nasza oferta powiększyła się o możliwość wykonania zestawów farb (tempera, akryl, kleje, media do dekupażu, farby perłowe, brokatowe) w małych pojemnościach 5ml. w zamykanych pojemnikach oraz farb akwarelowych w krążkach o średnicy 1,5-2cm. Zapraszamy do współpracy firmy produkujące zestawy kreatywne (malowanki, gry planszowe i inne zestawy typu "zrób to sam", w których skład wchodzą małe ilości farby lub do celów promocyjnych.

Oferta współpracy dla sieci handlowych

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy zaopatrujące sieci handlowe. Oferujemy materiały do edukacji plastycznej o wysokich walorach użytkowych i całkowicie bezpieczne dla dzieci. Przyjmujemy zlecenia na produkcję farb plakatowych, farb akwarelowych, masy plastycznej, zestawów kreatywnych, np. do techniki dekupażu  i innych produktów do szkolnej edukacji plastycznej i twórczości artystycznej. Oferujemy możliwość wykonania tychże produktów pod znakiem towarowym zleceniodawcy. Zapewniamy terminową realizację zleceń.

 

Zachęcajmy dzieci to twórczości artystycznej

Stosowanie różnych form aktywności artystycznej niezwykle mocno oddziaływuje na wszechstronny rozwój psycho-motoryczny dzieci. Kreatywność uczy, bawi i rozwija wiele umiejętności i zdolności. Twórczość artystyczna odziaływuje na rozwój zmysłu plastycznego i poczucia estetyki. Prace plastyczne pozwalają w sposób niewerbalny wyrazić niemalże wszystkie stany emocjonalne a w szczególności radość, miłość, złość, smutek, zachwyt, zdziwienie itp. Szczególnie dzieci posiadają naturalny talent do niewerbalnego i spontanicznego uzewnętrzniania ich stanów emocjonalnych i osobowości.  Emocje przepływają przez ich ręce a odpowiednio dobrane kolory zajmują wiekszą częśc malowanej powierzchni.  W relaksującej atmosferze aktywnosci plastycznej dzieci uczą się, bawią i rozwijają.

Właściwe kolory mają znaczenie

Przywiązujemy szczególną wagę do tego aby nasze produkty sprawiały radość i zapewniały wysokie walory użytkowe.  Dbamy aby kolory farb precyzyjnie odzwierciedlały i reprezentowały właściwe barwy.  Tylko wtedy sprawimy,  że edukacja plastyczna bedzie przebiegać we właściwych warunkach kiedy skutecznie zachęcimy do mieszania kolorów i szukania efektów ich połączeń. Tylko właściwe barwy pokażą różnicę miedzy kolorami ciepłymi a zimnymi, czy obojętnymi i dopełniającymi. W przypadku farb dla dzieci używamy całkowicie bezpiecznych surowców i pigmentów całkowicie spieralnych z ubrań.  Uważamy, że tylko poprzez stałą dbałość o bezpieczeństwo i wysoką jakośc naszych produktów  zapewnimy dzieciom radość z ich stosowania a rodzicom komfort szybkiego i łatwego spierania zabrudzonych farbą ubrań.

Realizacja: Agencja interaktywna Ideo powered by CMS Edito